Sekcie

foto s popisom

Čermeľská 56-2

Kde sme :

Presťahovali sme sa z Husárskej 38 (Ungárovej 38) na Čermeľskú 56. Od konečnej zástavky električiek na Havlíčkovej ul. je to smer Čermeľ. Po pravej strane míňate štadión Lokomotívy, 100m vyššie je veľká modrá budova, bývalé Sudop, teraz TopReal. Ak sa postavíte chrbtom k modrej budove, dívate sa na nás. Je to rodinný domček, posledný v rade rodinných domov na ľavej strane do Čermeľa.

Ako sa ku nám dostanete :

·        Električkou   na zastávku Havlíčkova. Chodí tam 2, 4, 9. Počas rekonštrukcie Kuzmanyho ul. (leto 2014)  tam majú konečnú 6 a 9. Potom pešo cca 150m.

·        Autobusom č. 14 , vystúpite na prvej zastávke za štadiónom Lokomotíva. Zastávka sa volá „Letecká“ . Pozor : zastávka je na znamenie tzn. cestujúci dáva znamenie vodičovi .  Potom späť cca 50m.

bočný

 ·        Autom od štadióna Lokomotíva cca 100m, po ľavej strane oproti modrej budovy. Pozor: nemôžete odbočiť hneď, je tam plná dvojitá čiara. Musíte ísť cca 50m vyššie , tam je dvojitá čiara prerušená. Môžete sa otočíť do protismeru. Zaparkovať môžete na spojnici medzi Čermeľskou a Urbánkovou ul. (asi ani nemá meno). Je tam miesto pre cca 6 aut. Zaparkovať by ste mohli aj na chodníku pred modrou budovou TopRealu (ešte pred odbočením k bývalej benzín pumpe), ale v pracovnom čase je tam vždy plno aut.

Akcie dokumentu